LT

Naujienos

2024 06 01
„Regitra“ sėkmingai tęsia kovą su korupcija

„Regitra“, išplėtusi antikorupcinių priemonių mastą, identifikavo galimai nusikalstamos veikos požymių turinčią veikimo schemą. Pradėjus vidinį tyrimą, nedelsiant buvo nutrauktos darbo sutartys su 3 darbuotojais. Tyrimas yra toliau tęsiamas, o surinkta informacija artimiausiu metu bus perduota teisėsaugos institucijoms. 
 
„„Regitroje” nėra vietos jokiems neteisėtiems ir nesąžiningiems veiksmams, todėl laikomės labai aiškios krypties dėl griežtos nulinės tolerancijos korupcijai. Pastaruoju metu išskirtinį dėmesį skiriame antikorupcinių priemonių įgyvendinimui, vidinių procesų tobulinimui, o šis pradėtas tyrimas tik patvirtina – einame teisinga linkme ir tai duoda aiškiai matomus rezultatus. 
 
Galiu patikinti, kad ir toliau nuosekliai ir principingai dirbsime korupcijos prevencijos srityje. Keliame sau ambicingą tikslą, kad įmonės veikla atitiktų aukščiausius skaidrumo standartus”, – sako „Regitros“ generalinis direktorius Vaidas Dominauskas. 
 
Siekdami užtikrinti nešališką bei patikimą veiklos kontrolę, didiname egzaminų peržiūros apimtis. Taip pat įgyvendinome naują klientų atsitiktinio priskyrimo egzaminuotojams procesą – tai tik dalis priemonių, kurios padeda efektyviau identifikuoti ir kovoti su galimais neteisėtos veikos atvejais.  

Išsamiau apie nuveiktus darbus korupcijos prevencijos srityje: „Regitra”: 10 dalykų, ką padarėme, mažinant korupcines rizikas egzaminuose | Valstybės įmonė „REGITRA“
 
„Regitra“ deda ne tik savarankiškas pastangas, bet ir kviečia visuomenę prisidėti prie nepakantumo korupcijai. Pranešti apie pastebėtus ar įtariamus atvejus galima el. paštu pranesk@regitra.lt arba užpildžius specialią elektroninę formą interneto svetainėje. Gautus pranešimus apie nusikalstamas veikas „Regitra“ nedelsiant perduoda teisėsaugos institucijoms ir taip pat imasi vidinio tyrimo.