LT

Naujienos

2024 04 29
„Regitra“: įmonėje nėra vietos nesąžiningiems darbuotojams

Šį penktadienį, balandžio 26 d., Vilniaus apygardos teismas atmetė už kyšius bandžiusių išlaikyti vairavimo egzaminą ir jiems talkinusių asmenų skundus. Šie asmenys lieka nuteistais dėl padarytų nusikalstamų veikų, įvykdytų 2020 metais. Gavusi šią informaciją, įmonė nedelsdama priėmė sprendimą nutraukti darbo santykius su byloje minimu darbuotoju. 

„„Regitroje” nėra vietos jokiems neteisėtiems ir nesąžiningiems veiksmams. Ši pozicija yra vieninga ir principinė. Įmonė transformuojasi tiek procesuose, tiek kultūroje, todėl laikomės aiškios krypties dėl griežtos nulinės tolerancijos korupcijai, o skaidrumas ir atvirumas yra vienos svarbiausių vertybių”, – sako „Regitros“ generalinis direktorius Vaidas Dominauskas.   

Įmonė netoleruoja jokių korupcijos ar neteisėtos veiklos apraiškų nei iš klientų, nei iš darbuotojų. Pernai iš darbo buvo atleisti du egzaminuotojai, kurie padarė šiurkščius darbo pareigų pažeidimus, nes nesilaikė Antikorupcinio elgesio taisyklėse nustatytų reikalavimų. Taip pat praėjusiais metais užfiksuota dešimt neteisėto atlygio siūlymo „Regitros“ darbuotojams atvejų ir pradėti ikiteisminiai tyrimai klientų, bandžiusių papirkti, atžvilgiu.

Per pastaruosius metus įmonė aktyviai bendradarbiauja su Specialiųjų tyrimų tarnyba ir Lietuvos policija, kurių dėka įgyvendina vis daugiau gerosios praktikos sprendimų, skirtų korupcijos prevencijai.

Išsamiau apie nuveiktus darbus korupcijos prevencijos srityje: „Regitra”: 10 dalykų, ką padarėme, mažinant korupcines rizikas egzaminuose | Valstybės įmonė „REGITRA“

 „Regitra“ deda ne tik savarankiškas pastangas, bet ir kviečia visuomenę prisidėti prie nepakantumo korupcijai. Pranešti apie pastebėtus ar įtariamus sukčiavimo atvejus galima anonimiškai el. paštu pranesk@regitra.lt arba užpildžius specialią elektroninę formą interneto svetainėje. Gautus pranešimus apie nusikalstamas veikas „Regitra“ nedelsiant perduoda teisėsaugos institucijoms ir taip pat imasi vidinio tyrimo.