Informacija telefonu8 700 55151
LT

Svarbi informacija prieš egzaminus

 • Kas gali laikyti vairavimo egzaminus?

  Egzaminus gali laikyti asmenys, kurie  gyvena Lietuvoje bent 185 dienas kiekvienais kalendoriniais metais dėl asmeninių ir darbo ryšių arba (jeigu asmuo darbo ryšių neturi) tik dėl asmeninių ryšių, kurie artimai sieja asmenį su vieta, kurioje jis gyvena.

  Egzaminuojamasis, kurio darbo ir asmeniniai ryšiai yra skirtingose vietose ir kuris dėl to pakaitomis gyvena skirtingose vietose, esančiose dviejose ar daugiau valstybių, egzaminus gali laikyti tik tada, kai Lietuvoje yra jo asmeninių ryšių vieta ir asmuo čia nuolat sugrįžta (ši sąlyga netaikytina, kai egzaminuojamasis užsienio valstybėje gyvena, kad atliktų apibrėžtos trukmės užduotį).

  Egzaminus taip pat gali laikyti studentai (užsieniečiai), kurie studijuoja Lietuvoje mažiausiai 6 mėnesius, arba asmenys, norintys susigrąžinti teisę vairuoti transporto priemones, kurią įgijo gyvendami Lietuvos Respublikoje.

 • Kokius dokumentus turėti?

  Atvykę į teorijos egzaminą su savimi turėkite šiuos dokumentus:

   

  • asmens tapatybės dokumentą;
  • vairuotojo medicininės pažymą (elektroninė pažyma gaunama automatiškai);
  • pirmosios pagalbos pažymėjimą.

   

  Atvykę į praktikos egzaminą:

   

  • asmens tapatybės dokumentą.

   

  PASTABA. Prieš atvykstant į egzaminus, Jūsų vairavimo mokykla turi perduoti duomenis „Regitrai“ apie pabaigtus mokymus. Išimtis rasite Vairuotojų mokymo tvarkos aprašo III skyriuje bei Motorinių transporto priemonių vairuotojų egzaminavimo sąlygų ir tvarkos aprašo 7 punkte.