LT

Praktikos egzaminų vaizdo įrašų peržiūra

Praktikos egzaminų vaizdo įrašų peržiūra:

 • Kur kreiptis norint peržiūrėti praktikos egzamino vaizdo įrašą?

  Norint peržiūrėti laikyto praktikos egzamino vaizdo įrašą turite kreiptis į „Regitros“ padalinį, kuriame laikėte egzaminą, ir pateikti prašymą.

 • Per kiek laiko galiu kreiptis dėl praktikos egzamino vaizdo įrašo peržiūros?

  Ne vėliau kaip per 1 darbo dieną nuo egzamino laikymo reikia pateikti prašymą peržiūrėti laikyto praktikos egzamino vaizdo įrašą. Pateikus prašymą, peržiūrėti laikyto praktikos egzamino duomenų įrašą galima ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo egzamino dienos.

 • Kas gali peržiūrėti praktikos egzamino vaizdo įrašą?

  Praktikos egzamino vaizdo įrašą leidžiama peržiūrėti asmeniškai arba kartu su Jus atstovaujančiu asmeniu. Atstovavimą patvirtinantis dokumentas turi būti patvirtintas notarine tvarka arba sudarytas technologijų priemonėmis svetainėje igaliojimai.lt. Nepilnamečio vaiko praktikos egzamino vaizdo įrašo peržiūrai, tėvams arba globotiniams užtenka pateikti gimimo liudijimą.

  Egzamino vaizdo įrašo kopija egzaminuojamajam neteikiama.

 • Ar po peržiūros gali būti pakeistas egzamino rezultatas?

  Vaizdo įrašo peržiūra egzamino rezultato nepakeis, bet tikimės, kad atsakys į visus rūpimus klausimus. Jei tai Jūsų netenkins, tuomet per 3 darbo dienas nuo egzamino laikymo dienos galite pateikti apeliaciją. Daugiau informacijos apie apeliacijų pateikimą rasite ČIA.