LT

Naujienos

2023 07 04
„Regitra“ atkreipia klientų dėmesį: prašome atidžiai planuoti vizito laiką

Artėjant NATO Viršūnių susitikimui, „Regitra“ praneša, kad paslaugos bus teikiamos įprastai ir klientai jokių pokyčių nepajus. Visgi, liepos 7–13 dienomis, Vilniaus mieste galiojant įvairiems eismo ribojimams, prašoma klientų atidžiai planuoti savo laiką ir, esant galimybei, atvykti anksčiau, nei numatytas vizito laikas.

„Regitra“ informuoja, kad liepos 7-13 d. visas paslaugas teiks įprasta tvarka: numatyti eismo ribojimai įtakos praktikos egzaminų eigai ar maršrutams neturės, taip pat bus galimybė vairuotojo pažymėjimus užsisakyti skubos tvarka per 1 ar 3 darbo dienas. 

Kadangi minėtu laikotarpiu Vilniaus mieste gali susidaryti spūstys, prašoma klientų iš anksto susiplanuoti ne tik patį maršrutą į „Regitros“ padalinį, peržiūrint, ar jis nepatenka į eismo ribojimų dalį, bet ir nusimatyti papildomą laiką atvykimui. Daugiau informacijos apie eismo ribojimus rasite čia

Rekomenduojama į pasirinktą „Regitros“ padalinį atvykti anksčiau, nei suplanuotas vizito laikas. Tai itin svarbu laikantiems praktikos egzaminus, kadangi neatvykus laiku į praktikos egzaminą ir apie neatvykimą nepranešus ne mažiau nei prieš 24 val., pakartotinai jį laikyti galima ne anksčiau kaip po 30 kalendorinių dienų. Jei pageidaujama egzaminą laikyti anksčiau nurodyto termino, tuomet reikia sumokėti visą kainą už praktikos egzaminą, į kurį nebuvo atvykta.

Jei pasikeitė aplinkybės ir nėra galimybės dalyvauti teorijos ar praktikos egzamine, prašoma apie tai pranešti kiek įmanoma anksčiau, bet ne vėliau kaip likus 24 val. iki egzamino pradžios, jog kiti asmenys spėtų užsiregistruoti į atsilaisvinusią vietą.

Primenama, jog klientai, taupydami savo laiką, reikiamas paslaugas gali gauti tiesiog internetu. Daugelis transporto priemonių registracijos paslaugų teikiamos skaitmeniniais kanalais. Pavyzdžiui, nuotoliniu būdu galima gauti savininko deklaravimo kodą (SDK), įregistruoti savo vardu Lietuvoje prieš tai jau registruotą automobilį, atlikti su lizinguojamais automobiliais susijusias paslaugas, užsisakyti numerio ženklus ar registracijos liudijimą vietoj prarastų ir kt. Tiek registracijos liudijimas, tiek numerio ženklai atsiunčiami klientui į artimiausią paštomatą arba per kurjerį. Šią ir dar daugiau informacijos galima rasti mūsų interneto svetainėje.