Informacija telefonu8 700 55151
LT

Naujienos

2021 08 10
Informuojame, kad dėl TESTA planinių darbų rugpjūčio 16 d. dalis „Regitros“ padalinių nedirbs

Informuojame, kad gavome Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos Kertinio valstybės telekomunikacijų centro pranešimą apie š. m. rugpjūčio 16 d. numatomus atlikti TESTA planinius darbus. Dėl šių darbų negalėsime teikti transporto priemonių registravimo paslaugų, todėl pirmadieniais dirbantys „Regitros“ padaliniai – nedirbs (Vilniuje – A. Juozapavičiaus g. 6, Senasis Ukmergės kel. 4, Kaune – Raudondvario pl. 234B, Kelmės, Radviliškio, Druskininkų, Vilkaviškio padaliniai). Kauno Raudondvario pl., Radviliškio bei Vilkaviškio padaliniai papildomai klientus aptarnaus rugpjūčio 21 d. (šeštadienį) nuo 8 iki 16.45 val.

Šie planiniai darbai neturės įtakos vairuotojų pažymėjimų išdavimo paslaugoms ir praktikos egzaminams, kurie numatyti Vilniuje, Avižienių padalinyje, esančiame adresu Senasis Ukmergės kel. 4.

Apgailestaujame dėl patiriamų nepatogumų. Su klientais, kurie dėl vizito užsiregistravo rugpjūčio 16 d., susisieksime pasiūlydami perkelti apsilankymo datą į jiems palankesnę.

Taip pat informuojame, kad galimi sutrikimai naudojantis ir elektroninėmis paslaugomis. Pateiktų užklausų nagrinėjimas bus pratęstas iš karto, kai tik bus baigti planiniai darbai. Apie pasikeitusius jų statusus, klientai bus informuoti el. paštu arba SMS žinute.

 

Raktažodžiai: darbo laikas