Informacija telefonu8 700 55151
LT

Duomenų teikimo paslaugos

Su „Regitros“ tvarkomų registrų duomenų teikimo tvarka galite susipažinti ČIA.

Norint užsakyti pažymą apie transporto priemonių registravimo duomenis, prašome užpildyti žemiau pateiktą prašymą ir pristatyti jį vienu iš šių būdų:  

  • el. paštu info@regitra.lt  (užpildytą prašymą ir santuokos liudijimo kopiją, jei reikalinga, būtina pasirašyti el. parašu);
  • per e. pristatymo sistemą;
  • į „Regitros“ padalinį dėl vizito užsiregistravus iš anksto ČIA;
  • registruotu paštu, nurodant šį adresą: Valstybės įmonei „Regitra“, Liepkalnio g. 97, LT-02121. Siunčiant prašymą registruotu paštu, papildomai turite pateikti ir asmens tapatybės dokumento kopiją.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad jei prašoma duomenų apie sutuoktinio vardu registruotas transporto priemones, prašyme turi būti nurodyti sutuoktinio duomenys ir prie prašymo pridedamas santuokos liudijimas.

Gavus Jūsų prašymą ir įvertinus prašomus duomenis, Jums bus išrašyta išankstinė sąskaita. Ją apmokėjus, pažyma bus siunčiama prašyme nurodytu būdu.

 

Kainos

Eil. Nr. Pavadinimas Kaina
1. Atlyginimo už Kelių transporto priemonių registro duomenis dydžiai   Parsisiųsk
2. Atlyginimo už Kelių transporto priemonių vairuotojų registro duomenis dydžiai  Parsisiųsk
3. Papildomai teikiamų paslaugų (informacijos parengimo, siuntimo ir pan.) kainos Parsisiųsk
4. Atsakymo į nestandartinį paklausimą dėl statistinių duomenų parengimo kaina arba nestandartinės paieškos VĮ „Regitra“ tvarkomuose registruose (informacinėse sistemose) atlikimo kaina (neįtraukiant atlyginimo už tvarkomų registrų duomenų vienetą). 30 Eur (su PVM)

 

Vyriausybės 2014 m. rugpjūčio 27 d. nutarimas Nr. 818 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2009 m. gegužės 6 d. nutarimo Nr. 385 „Dėl atlyginimo už Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių registro duomenų vienetą ir metinio abonentinio mokesčio dydžių patvirtinimo“ pakeitimo“.

Vidaus reikalų ministro 2014 m. spalio 15 d. įsakymas Nr. 1V-695 „Dėl Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2009 m. gruodžio 29 d. įsakymo Nr. 1V-730 „Dėl Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių vairuotojų registro administravimo išlaidų ir investicijų grąžos skaičiavimo taisyklių ir atlyginimo už Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių vairuotojų registro duomenų vienetą ir metinio abonentinio mokesčio dydžių patvirtinimo“ pakeitimo“.

Prašymas dėl registrų duomenų gavimo:

Prašymo dėl pažymos apie transporto priemonių registravimo duomenis išdavimo pavyzdys.docx (27.7 KB)
Prašymo dėl pažymos apie transporto priemonių registravimo duomenis išdavimo pavyzdys.pdf (163.2 KB)