Informacija telefonu8 700 55151
LT

Egzaminai

KAS GALI LAIKYTI VAIRAVIMO EGZAMINUS?

Egzaminus gali laikyti asmenys, kurie  gyvena Lietuvos Respublikoje bent 185 dienas kiekvienais kalendoriniais metais dėl asmeninių ir darbo ryšių arba (jeigu asmuo darbo ryšių neturi) tik dėl asmeninių ryšių, kurie artimai sieja asmenį su vieta, kurioje jis gyvena.

Egzaminuojamasis, kurio darbo ir asmeniniai ryšiai yra skirtingose vietose ir kuris dėl to pakaitomis gyvena skirtingose vietose, esančiose dviejose ar daugiau valstybių, egzaminus gali laikyti tik tada, kai Lietuvos Respublikoje yra jo asmeninių ryšių vieta ir asmuo čia nuolat sugrįžta (ši sąlyga netaikytina, kai egzaminuojamasis užsienio valstybėje gyvena, kad atliktų apibrėžtos trukmės užduotį).

Egzaminus taip pat gali laikyti studentai (užsieniečiai), kurie studijuoja Lietuvos Respublikoje mažiausiai 6 mėnesius, arba asmenys, norintys susigrąžinti teisę vairuoti transporto priemones, kurią įgijo gyvendami Lietuvos Respublikoje.

 

KAIP IR KUR REGISTRUOTIS?

Užsiregistruoti į egzaminą galima internetu arba paskambinus į „Regitros“ Informacijos centrą tel. 8 700 55 151. Egzaminus galima laikyti bet kuriame egzaminų centre, nepriklausomai nuo pareiškėjo gyvenamosios vietos.   

PASTABA. Prieš atvykstant į egzaminus, Jūsų vairavimo mokykla turi perduoti duomenis „Regitrai“ apie pabaigtus mokymus. Išimtis rasite Vairuotojų mokymo tvarkos aprašo III skyriuje bei Motorinių transporto priemonių vairuotojų egzaminavimo sąlygų ir tvarkos aprašo 7 punkte.

 

KOKIUS DOKUMENTUS TURĖTI?

Atvykdamas į teorijos egzaminą su savimi turėkite šiuos dokumentus:

- asmens tapatybės dokumentą

- vairuotojo medicininės pažymą

- pirmosios pagalbos pažymėjimą

Atvykdamas į praktikos egzaminą:

- asmens tapatybės dokumentą

 

Praktikos egzaminai A kategorijos transporto priemonėmis vyksta nuo balandžio 1 d. iki lapkričio 9 d.

Praktiniai patarimai ruošiantis egzaminams

Registruotis laikyti teorijos egzaminą

Registruotis laikyti praktikos egzaminą

Kainos

Vairuotojų portalas

Kategorijos, kodai

Apeliacijų pateikimo tvarka

Vairavimo mokyklos

Egzaminavimo teisės aktai