LT

Naujienos

2017 10 18
„Regitra“ paskelbė atvirą valstybinio numerio ženklų pirkimo konkursą

Šiandien, spalio 18 d., „Regitra“ paskelbė atvirą konkursą dėl valstybinio numerio ženklo plokštelių ir lentelių su valstybiniu registracijos numeriu pirkimo. Jame numatyti reikalavimai užtikrina, kad pasiūlymus galėtų teikti platus tiekėjų ratas. 

2016 m. kovo 25 d. įmonė jau buvo paskelbusi atvirą konkursą valstybinio numerio ženklams įsigyti, tačiau jis buvo nutrauktas šių metų birželio 2 d. dėl pasikeitusių reikalavimų transporto priemonių numeriams. Anksčiau techninius reikalavimus valstybiniams numerio ženklams nustatydavo Lietuvos standartizacijos departamentas, o dabar už tai atsakinga Vidaus reikalų ministerija.

Pastebėtina, jog vienas svarbiausių įmonės tikslų yra užtikrinti registracijos numerio ženklų išdavimo ir jų apskaitos administracines paslaugas savo klientams. Taigi, vidaus reikalų ministro įsakymu nustačius naujus techninius reikalavimus pirkimo objektui, iš karto buvo pradėtos pirkimo procedūros. Minėti reikalavimai įsigalios nuo 2018 m. balandžio 1 d.

Svarbu atkreipti dėmesį, jog naujo atviro konkurso sąlygos atvers platesnes galimybes jame dalyvauti daugiau įmonių, kurios galės siūlyti visų tipų valstybinio numerio ženklus, atitinkančius naujus reikalavimus. Pavyzdžiui, atsiranda didesnės tolerancijos ribos šrifto nukrypimams, atspindinčios plėvelės vandens ženklams bei kt. Taip pat atsisakoma hologramų nuolatinės registracijos numerio ženkluose. Plačiau su pirkimo reikalavimais galima susipažinti čia – https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2017-815408

Šiuo viešuoju pirkimu „Regitra“, pagal poreikį, siekia įsigyti apie milijoną registracijos numerio ženklo plokštelių bei sudaryti 36 mėnesių sutartį su konkursą laimėjusiu tiekėju. Vadovaujantis Viešųjų pirkimų įstatymu, naujojo konkurso procedūra turėtų trukti ne mažiau kaip 3 mėnesius.

Per 2016 m. įmonė buvo įsigijusi 406 555 vienetus ženklų plokštelių, iš jų bendrojo naudojimo 396 183, diplomatinių – 221, laikinųjų numerio ženklų plokštelių – 2 909, istorinių transporto priemonių – 399, elektromobilių – 460, lengvųjų automobilių taksi – 2 992, lentelių su valstybiniu registracijos numeriu – 3 391.