LT

Naujienos

2020 02 10
Keičiasi registravimosi į vairavimo egzaminus tvarka iš jų išsiregistravusiems

Šiandien, vasario 10 d., patvirtinta nauja registravimosi į vairavimo egzaminus tvarka. Joje numatyti pokyčiai tik tiems asmenims, kurie apskritai atšaukia registraciją į egzaminus, o ne pakeičia jo datą. Nuo šiol išsiregistravus iš teorijos ar praktikos egzamino, laisvų vietų pasirinkimas internetu vėl bus rodomas praėjus 24 val. po registracijos atšaukimo. Taigi, pasikeitus asmeniniams planams, rekomenduojama egzamino datą tiesiog perkelti į kitą patogų laiką.

Šiuo metu būsimi vairuotojai į vairavimo egzaminus gali užsiregistruoti šiais būdais: internetu, paskambinę bendruoju informacijos telefonu arba atvykę į „Regitros“ padalinį.

Primename, kad užsiregistruoti internetu taip pat galima dviem būdais: nurodžius tik savo asmens duomenis arba jungiantis per elektroninius valdžios vartus. „Regitra“ rekomenduoja rinktis pastarąjį būdą, kadangi taip galėsite atlikti daugiau veiksmų, pavyzdžiui, neribotą skaičių kartų pasikeisti egzaminų datą ir laiką (neišsiregistravus iš egzamino).

 

Rekomenduojame registruotis per el. valdžios vartus, nes Jūs galėsite: Registruojantis į egzaminus nurodžius asmens duomenis, Jūs galėsite atlikti tik šiuos veiksmus:
  • registruotis į teorijos ir praktikos egzaminus;
  • atšaukti registraciją į egzaminus;
  • pakeisti egzaminų datą ir laiką;
  • peržiūrėti grafikus;
  • peržiūrėti laikytų egzaminų informaciją.
  • registruotis į teorijos ir praktikos egzaminus;
  • atšaukti registraciją į egzaminus.

 

Nusprendus apskritai atšaukti egzamino datą, nuo šiandien laisvų vietų pasirinkimas internetu vėl bus rodomas praėjus 24 val. po registracijos atšaukimo. Toks sprendimas priimtas siekiant užtikrinti didesnį laisvų vietų pasirinkimą būsimiems vairuotojams.

Plačiau su naujuoju „Registravimosi laikyti egzaminą tvarkos aprašu“ galite susipažinti ČIA.