Informacija telefonu8 700 55151
LT

Naujienos

2021 06 18
Atvykstantiems į praktikos egzaminus respiratorius nebėra privalomas

Švelnėjant karantino ribojimams, nuo šiol atvykstantiems į praktikos egzaminus respiratorius nebėra būtinas. Tačiau reikalavimas dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones – išlieka.

Kaip žinia, kovo mėn. po pertraukos atnaujinus praktikos egzaminus, ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu, atvykstantys į juos turėjo pasirūpinti respiratoriumi ir jį dėvėti viso vizito metu. Nuo šiol tai nebėra būtina. Taigi, klientas gali pats pasirinkti, ar jis nori dėvėti apsauginę veido kaukę, ar respiratorių.

Nepaisant to, kad situacija šalyje gerėja, ir toliau klientų prašoma būti sąmoningais bei rūpintis savo ir kitų saugumu. Atvykus į „Regitros“ padalinį taip pat prašoma laikytis šių kitų bendrųjų saugumo reikalavimų: dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo ir, jei yra galimybė, už paslaugas atsiskaityti banko mokėjimo kortele. Prieš prasidedant egzaminui būsimų vairuotojų prašoma pasirašyti ir patvirtinti, jog jie neturi ligos simptomų bei jiems netaikoma izoliacija dėl koronaviruso infekcijos.

„Regitra“ taip pat imasi visų būtinųjų ir papildomų apsaugos priemonių. Išliekant karantinui šalyje, teorijos klasėse reguliuojami srautai, o egzaminų automobiliuose įrengtos specialios pertvaros, atskiriančios klientą nuo egzaminuotojo. Patalpos ir automobiliai yra vėdinami, o dažnai liečiami paviršiai dezinfekuojami. Dalis egzaminuotojų jau yra pasiskiepiję.