Informacija telefonu8 700 55151
LT

Naujienos

2020 10 19
ATNAUJINTA (2020 m. spalio 22 d.). Nustatyti COVID-19 atvejai „Regitros“ darbuotojams Vilniuje

PAPILDYTA (2020 m. spalio 22 d. 12.18 val.).

Vakar patvirtinti dar du nauji koronaviruso atvejai „Regitros“ egzaminuotojams Vilniuje. Darbuotojai, pajutę ligos simptomus, šią savaitę į darbą neatvyko. COVID-19 testus jiems paskyrė šeimos gydytojai. Darbuotojai su šiuo metu dirbančiais egzaminuotojais pastaruoju metu kontakto neturėjo.

Primename, kad prieš tai Vilniuje iš viso buvo patvirtinti 6 užsikrėtimo koronavirusu atvejai egzaminuotojams. Taigi, šiuo metu sostinėje iš viso teigiamas COVID-19 testas yra nustatytas 8 darbuotojams. Visi atvejai fiksuoti tame pačiame Vilniaus padalinyje adresu Lentvario g. 7.

Svarbu pastebėti, kad visiems šiuo metu egzaminuojantiems darbuotojams Vilniuje įmonės iniciatyva pirmadienį buvo atlikti COVID-19 testai ir jų rezultatai – neigiami.

Atkreipiame dėmesį, kad pasitvirtinus koronaviruso atvejams įmonė nedelsiant apie tai informuoja Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC). Kol laukiama informacijos iš NVSC, siekiant užtikrinti saugią įmonės veiklą, imamasi savarankiškų priemonių: dezinfekuojamos patalpos, artimą kontaktą su sergančiuoju turėjusių darbuotojų prašoma neatvykti į darbą, testuojami darbuotojai.

Tam, kad būtų skaidomi klientų srautai, dar per karantiną buvo nuspręsta Vilniuje būsimus vairuotojus egzaminuoti iš dviejų skirtingų vietų. Taigi, šiuo metu B kategorijos praktikos egzaminai Vilniuje vyksta Lentvario g. 7 ir  Senajame Ukmergės kel. 4 esančiuose „Regitros“ padaliniuose.

Įmonė deda visas pastangas, norėdama užtikrinti darbuotojų ir klientų saugumą. Visi darbuotojai yra aprūpinti dezinfekcinėmis ir apsaugos priemonėmis. Atvykę į darbo vietą darbuotojai matuojasi kūno temperatūrą, o pajutus ligos simptomus, prašoma neatvykti į darbą. Darbas padaliniuose organizuojamas taip, jog būtų užtikrintas kuo mažesnis fizinis kontaktas patalpose, o egzaminų automobiliuose yra įrengtos specialios pertvaros. Egzaminų automobiliai ir teorijos egzaminų klasės po kiekvieno egzamino vėdinami ir dezinfekuojami.

Dalis praktikos egzaminų perkeliami į kitas dienas
 
Dėl susidariusios situacijos dalis suplanuotų praktikos egzaminų yra perkeliami į kitas dienas. Siekiant užtikrinti vairavimo egzaminų paslaugų teikimą, Vilniaus filiale ilginamas darbo laikas. Taip pat ieškoma sprendimų dėl papildomų darbo dienų.
 
Su asmenimis, kuriems atšaukiami praktikos egzaminai, susisiekia įmonės darbuotojai ir pasiūlo kitus galimus laikus arba egzamino laikymą kitame artimiausiame padalinyje. Kitiems asmenims egzaminai, įskaitant ir teorijos, įvyks kaip suplanuota.
 
Taip pat norime atkreipti dėmesį, jog šiuo metu nėra taikoma taisyklė, kuomet apie nedalyvavimą egzamine būtina pranešti likus 24 val. iki jo pradžios. Būsimi vairuotojai, kurie pajuto kokius nors ligos simptomus, kviečiami bet kuriuo metu atšaukti registraciją į egzaminą.

 


 

PAPILDYTA (2020 m. spalio 20 d. 15.32 val.).

Šiandien nustatyti keturi nauji koronaviruso atvejai „Regitros“ egzaminuotojams, dirbantiems Vilniaus filiale (Lentvario g. 7). Primename, kad čia praėjusį penktadienį užsikrėtimo atvejai buvo patvirtinti dviem darbuotojams. Dėl susidariusios situacijos ir siekiant suvaldyti viruso plitimo grėsmę, vakar 18-kai šiame padalinyje dirbančių egzaminuotojų įmonės iniciatyva atlikti greitieji COVID-19 testai.

Atlikus 18 greitųjų testų, teigiamas atsakymas gautas dėl keturių egzaminuotojų, o likusiųjų rezultatai – neigiami. Taigi, šiuo metu Vilniuje iš viso serga šeši egzaminuotojai, keturi iš jų saviizoliacijoje buvo jau anksčiau, o kiti du izoliavosi iš karto sužinoję testo rezultatus. Primename, kad vakar buvo dezinfekuotos visos Vilniaus filialo patalpos.

Kaip jau ir buvo informuota anksčiau, dėl susidariusios situacijos dalis Vilniaus filiale suplanuotų praktikos egzaminų yra perkeliami į kitas dienas. Siekiant užtikrinti veiklos tęstinumą, bus ilginamas padalinio darbo laikas, t. y. praktikos egzaminų paslaugos bus teikiamos viena valanda ilgiau. Taip pat ieškoma sprendimų dėl papildomų darbo dienų.

Su asmenimis, kuriems bus atšaukti praktikos egzaminai, susisieks įmonės specialistai ir bus pasiūlyti kiti galimi laikai. Svarbu pastebėti, kad kiti egzaminai, įskaitant ir teorijos, įvyks kaip suplanuota.

 


 

Spalio 16 d. dviem „Regitros“ Vilniaus filialo (Lentvario g. 7) egzaminuotojams nustatytas koronavirusas. Tai pirmieji susirgimo atvejai šiame padalinyje. Dėl susidariusios situacijos dalis suplanuotų praktikos egzaminų yra perkeliami į kitas dienas.

Vienas iš susirgusiųjų ligos simptomus pajuto spalio 11 d., o kitas – spalio 14 d. Darbuotojai iš karto izoliavosi, nebeatvyko į darbą ir atliko COVID-19 testus. Šiandien visiems kartu dirbusiems egzaminuotojams bus atlikti greitieji testai, taip pat dezinfekuotos padalinio patalpos. Palaikomas aktyvus ryšys tiek su darbuotojais, tiek su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru.

Dalis praktikos egzaminų perkeliami į kitas dienas

Dėl susidariusios situacijos dalis suplanuotų praktikos egzaminų yra perkeliami į kitas dienas. Siekiant užtikrinti veiklos tęstinumą, Vilniaus filiale bus ilginamas darbo laikas, t. y. praktikos egzaminų paslaugos bus teikiamos viena valanda ilgiau. Taip pat ieškoma sprendimų dėl papildomų darbo dienų.

Su asmenimis, kuriems bus atšaukti praktikos egzaminai, susisieks įmonės darbuotojai ir pasiūlys kitus galimus laikus. Kitiems asmenims egzaminai, įskaitant ir teorijos, įvyks kaip suplanuota.

Darbuotojai yra aprūpinti visomis reikiamomis apsaugos priemonėmis

Primename, kad visi darbuotojai yra aprūpinti visomis reikiamomis apsaugos priemonėmis. Šiuo laikotarpiu darbuotojai atvykę į darbo vietą matuojasi savo kūno temperatūrą ir atidžiai stebi sveikatą. Pajutus ligos simptomus, prašoma neatvykti į darbą.

Taip pat darbas padaliniuose organizuojamas taip, jog būtų užtikrintas kuo mažesnis fizinis kontaktas patalpose, o egzaminų automobiliuose yra įrengtos specialios pertvaros, kurios mažina viruso plitimo tikimybę. Egzaminų automobiliai po kiekvieno egzamino vėdinami ir dezinfekuojami.

Klientai kviečiami naudotis elektroninėmis paslaugomis

Didėjant COVID-19 susirgimų skaičiui visoje Lietuvoje, kviečiame klientus naudotis elektroninėmis paslaugomis. Nuotoliniu būdu galima ne tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, bet ir užregistruoti prieš tai Lietuvoje eksploatuotą transporto priemonę ar pranešti apie jos pardavimą. Visi elektroniniai užsakymai pristatomi į namus arba artimiausią paštomatą.

Jei vis dėlto klientams nėra galimybės paslaugų atlikti internetu, tuomet reikėtų dėl vizito padalinyje užsiregistruoti iš anksto. Tai padeda valdyti klientų srautus, t. y. išvengti didelių susibūrimų ir tokiu būdu užtikrinti saugesnį fizinį atstumą tarp žmonių. Dėl vizito padalinyje kviečiame užsiregistruoti tiesiog internetu.

Atvykstančių į „Regitrą“ prašoma būti sąmoningais ir laikytis bendrųjų saugumo reikalavimų: dezinfekuoti rankas, viso vizito metu dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo, už paslaugas rekomenduojama atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o banko mokėjimo kortele.