LT

Naujienos

2016 02 29
„Regitros“ filialų vadovai įpareigoti pasiruošti vairuotojo pažymėjimus keisiančių klientų srautams
    Penktadienį vykusiame „Regitros“ direkcijos vadovaujančių darbuotojų pasitarime su filialų vadovais aptarta viena opiausių problemų, kurios laukiama metų pabaigoje – dvigubai išaugsiančio klientų srauto aptarnavimas. Tuomet į pabaigą eis terminas, skirtas pasikeisti senojo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimus naujo pavyzdžio dokumentais.
 
    „Turite išbandyti viską – nuo paskaitų seniūnijose iki susitikimų su klebonais, kad žmones pasiektų mūsų įspėjimas dėl galimų nepatogumų ir jie suskubtų“, – pasitarime kalbėjo Dalius Prevelis, „Regitros“ generalinis direktorius.
 
    Pasak „Regitros“ vadovo, ruošiantis paskutinę minutę dokumentus keisiančių gyventojų srauto aptarnavimui neturi būti užmiršti rūpestingų vairuotojų lūkesčiai – transporto priemones registruojančiųjų aptarnavimas vieno langelio principu, sezoną pradėsiantys motociklininkai, egzamino laukiančiųjų eilės trumpinimas, elektroninių paslaugų pradedantiesiems vairuotojams plėtra.
 
    „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas aptarė pažymėjimų nepasikeitusių vairuotojų statistiką, akcentuodamas, kad jie pasiskirstę tolygiai visoje Lietuvoje ir sudaro 3–8 proc. atitinkamo regiono gyventojų, todėl eilės tikėtinos visuose filialuose, bet didžiausios susidarys pagrindiniuose miestuose.

    Pasitarime dalyvavęs vidaus reikalų viceministras Artūras Narkevičius atkreipė filialų vadovų dėmesį į jų didesnio aktyvumo būtinybę sprendžiant klientų aptarnavimo problemas:
 
    „Esant mažiau darbo šiuo periodu turėtumėte suaktyvinti veikimą ir pasirūpinti, kad tie srautai pas jus ateitų jau dabar“, – sakė viceministras.
 
    „Regitros“ duomenimis, sausio pradžioje iš 216 tūkst. vairuotojo pažymėjimų neatsinaujinusių asmenų per 188 tūkst. savo gyvenamąją vietą buvo deklaravę Lietuvoje.
 
    Per pirmąjį šių metų mėnesį vairuotojo pažymėjimus pasikeitė 5,3 tūkst. vairuotojų.
 
    Jei pažymėjimai toliau bus keičiami tokiu tempu, prognozuojama, kad paskutiniais mėnesiais prieš Vyriausybės nustatytą senųjų vairuotojo pažymėjimų galiojimo pabaigos terminą į „Regitros“ padalinius dėl dokumentų keitimo kreipsis per 100 tūkst. vairuotojų.
 
    2016-02-29