Informacija telefonu8 700 55151
LT

COVID-19

Atvykstant į „Regitrą“ būtina laikytis šių saugumo reikalavimų.

 • Kaip teikiamos paslaugos „Regitros“ padaliniuose?

  Klientai padaliniuose aptarnaujami su išankstine registracija arba be jos. Atvykstantiems Galimybių pasas neprivalomas, tačiau prašome nepamiršti laikytis šių saugumo reikalavimų.

  Gyventojai kviečiami būti atsakingais ir, jei paslaugą galima gauti nevykstant į padalinį, o internetu, tokia galimybe ir naudotis.

 • Ar mano teorijos egzaminas įvyks?

  Šiuo metu teorijos egzaminai vyksta.

  Atvykę į padalinį laikykitės saugumo reikalavimų.

 • Ar mano praktikos egzaminas įvyks?

  Šiuo metu praktikos egzaminai vyksta.

  Atvykę į padalinį laikykitės saugumo reikalavimų.

 • Ar teorijos egzamino rezultatai yra pratęsti?

  Teigiamas teorijos egzamino rezultato galiojimo terminas yra pratęsiamas tiems būsimiems vairuotojams, kuriems jis baigėsi arba baigsis ekstremalios situacijos metu. Primename, kad valstybės lygio ekstremali situacija šalyje paskelbta 2020 m. vasario 26 d., o kada ji baigsis – nėra žinoma.

  Teigiamas teorijos egzamino galiojimo terminas šiems asmenims pratęsiamas visos ekstremalios situacijos paskelbimo laikotarpiui ir dar 6 mėnesiams po jo pabaigos.

 • COVID-19 statistika
  Susirgusių darbuotojų skaičius per visą laikotarpį Pasveikusių darbuotojų skaičius Šiuo metu sergančių darbuotojų skaičius Imunizuoti darbuotojai*
  200 182 18 90-100 %

  * Lietuvos statistikos departamento duomenys

  Pasitvirtinus koronaviruso atvejams įmonė nedelsiant apie tai informuoja Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC). Kol laukiama informacijos iš NVSC, siekiant užtikrinti saugią įmonės veiklą, imamasi savarankiškų priemonių: dezinfekuojamos patalpos, artimą kontaktą su sergančiuoju turėjusių darbuotojų prašoma neatvykti į darbą, testuojami darbuotojai.