• Titulinis
  • Transporto priemonių registravimas

Transporto priemonių registravimas

Elektroninės transporto priemonių įregistravimo, išregistravimo paslaugos: prisijungti...

AKTUALU:  Valstybinės mokesčių inspekcijos informacija dėl naujų transporto priemonių apmokestinimo. Daugiau...

Kaip išregistruoti baigtą eksploatuoti transporto priemonę? Daugiau...  

Nuo 2014 m. liepos 1 d. registraciją galės sustabdyti ir pats transporto priemonės valdytojas. Daugiau...            

Valstybės įmonėje „Regitra“ registruojamos motorinės transporto priemonės ir jų priekabos, kurių valdytojai nuolat ar laikinai (ilgiau nei 90 dienų per metus) gyvena Lietuvoje arba yra Lietuvoje registruotos įmonės, įstaigos, organizacijos.

Prieš įsigyjant transporto priemonę, būtina pasidomėti, ar už ją jau sumokėti muito mokesčiai. Tai aktualu įsigyjant iš trečiųjų (nepriklausančių Europos Sąjungai) šalių įvežtas transporto priemones. Atkreipiame dėmesį, kad trečiosioms šalims priklauso ir tokios šalys, kaip Šveicarija, Norvegija.

Jei prieš registruojant transporto priemonę pareiškėjui kyla įtarimų dėl jos identifikavimo numerio, galima kreiptis į Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centrą ir pasinaudoti šio centro atliekamomis transporto priemonių tyrimo ir ekspertizių paslaugomis. Daugiau... 

Informuojame, kad „Regitra“ neatlieka privalomųjų techninių apžiūrų. Apie jas prašome teirautis asociacijoje „Transeksta“.

Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų registrą tvarko vadovaujančioji registro tvarkymo įstaiga – Žemės ūkio ministerija ir registro tvarkymo įstaigos – valstybės įmonė Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras ir savivaldybės. Informaciją apie laivų registravimą teikia Lietuvos saugios laivybos administracija.   

 Daugiau apie transporto priemonių registravimą. 

 Valstybės įmonė „Regitra" socialiniuose tinkluose. Vaizdo informacija.