LT

Naujienos

2012 10 02
„Regitros“ Marijampolės filialas klientus priima naujose patalpose

2012 m. spalio 2 d. valstybės įmonės „Regitra“ Marijampolės filialas klientus pradėjo aptarnauti naujose, šiemet pastatytose patalpose, esančiose Kauno g. 142 a. (Marijampolėje). Senosiose patalpose (Gamyklų g. 4) nuo 2012 m. spalio 1 d.  paslaugos nebeteikiamos.

Šiuolaikiškas ir modernus naujasis įmonės pastatas yra geriau pritaikytas klientų poreikiams, jame  įrengtos patogesnės klientų priėmimo vietos, erdvesnė teritorija skirta transporto priemonėms statyti.

 „Naujajame Marijampolės filialo pastate įrengtų patalpų plotas beveik tris kartus didesnis nei tų patalpų, kurias iki šiol įmonė Marijampolėje nuomojosi, taigi klientams čia bus ne tik jaukiau, bet ir patogiau. Geresnes darbo sąlygas turės ir mūsų darbuotojai“, - sakė „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis.

Teikiant transporto priemonių registravimo paslaugas „Regitros“ Marijampolės filiale pernai aptarnauta daugiau kaip 150 tūkst. klientų. Filiale taip pat egzaminuojami vairuotojai bei išduodami vairuotojo pažymėjimai.

Atsižvelgdama į klientų poreikius, „Regitra“ nuosekliai siekia sudaryti kuo geresnes aptarnavimo sąlygas, tobulina aptarnavimo padalinių tinklą. Šiemet įmonės Telšių filiale ir Raseinių grupėje klientų priėmimo patalpos buvo atnaujintos ir suremontuotos. Ateinančių metų pabaigoje į naujai pastatytas patalpas planuojama perkelti Kauno filialo, o 2014 m. – Šiaulių filialo padalinius.

2000 m. įsteigta „Regitra“ teikia viešasias transporto priemonių registravimo ir vairuotojo pažymėjimų išdavimo, o taip pat transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės  privalomojo draudimo tarpininkavimo paslaugas. Įmonė siekia kuo geriau tenkinti viešuosius interesus ir klientams sudaryti kuo palankesnes jų priėmimo sąlygas.

    

Nuotraukose: naujojo Marijampolės filialo pastato atidarymo, įvykusio 2012 m. rugsėjo 27 d., akimirkos.