LT

Vairavimo egzaminai

 • Laikysiu teorijos egzaminą kelioms transporto priemonių kategorijoms (B, C1), ar tai reiškia, kad reikės laikyti teorijos egzaminą kiekvienai kategorijai atskirai?

  Ne, šiuo atveju Jūs laikysite vieną teorijos egzaminą. 

 • Neišlaikiau praktikos egzamino mieste, ar reikės ir vėl atlikti pratimus aikštelėje?

  Taip, reikės.

 • Turiu B1 kategorijos vairuotojo pažymėjimą, dabar noriu gauti B kategorijos, ar reikia laikyti egzaminus?

  Taip, Jums reikia laikyti teorijos ir praktikos egzaminą.

 • Teorijos egzaminą išlaikiau Vilniuje, ar galima praktikos egzaminą laikyti kitame mieste?

  Taip, galima.

 • Kiek laiko galioja išlaikytas egzaminas?

  Vadovaujantis vidaus reikalų ministro 2008 m. rugsėjo 10 d. įsakymu Nr. 1V-329 „Dėl motorinių transporto priemonių vairuotojų egzaminavimo sąlygų ir tvarkos aprašo patvirtinimo" (Žin., 2008, Nr. 106 - 4061), nuo 2008 m. rugsėjo 17 d. teigiamas teorijos egzamino rezultatas galioja, iki bus išlaikytas praktikos egzaminas, bet ne ilgiau kaip vienerius metus.

  Išlaikyto praktikos egzamino rezultatas galioja, kol asmeniui bus išduotas vairuotojo pažymėjimas, bet ne ilgiau kaip vienerius metus. Tuo atveju, kai teorijos ar praktikos egzamino rezultatas negalioja, šie egzaminai laikomi iš naujo minėtame apraše nustatyta tvarka.

 • Kiek kartų galima laikyti egzaminą?

  Tiek teorijos, tiek praktikos egzaminą galite laikyti tiek kartų, kiek pageidaujate. Bandymų laikyti egzaminus skaičius neribojamas.

 • Kur galėčiau gauti informaciją apie mokymąsi vairuoti su šeimos nariu?

  Apie mokymąsi vairuoti su šeimos nariu konsultuoja Valstybinė kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos. Daugiau...

 • Kiek laiko galioja mokymo kursų baigimo liudijimai?

  Nuo 2014 m. liepos 1 d. baigti mokymai neturi galiojimo termino.

  Iki 2014 m. birželio 30 d. išduoti kursų baigimo liudijimai galioja vienerius metus nuo išdavimo datos. Liudijimas negalioja, jei asmuo per vienerius metus po pabaigto mokymo vairavimo mokykloje valstybės įmonėje „Regitra“ nelaikė teorijos egzamino arba praktikos egzamino, jei mokykloje asmuo buvo mokomas tik praktinio vairavimo įgūdžių. Vairuotojų mokymo tvarką nustato Valstybinė kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos.